Co nás čeká v prosinci?

30.11. Třídní schůzka online, proběhne od 16.30 hodin

3.12. Vánoční tvořivé dílny, konec výuky v 11.50 hodin

22.12. Třídní vánoční besídka, cukroví, čaj, koledy, předávání dárečků

23.12. – 2.1. Vánoční prázdniny (Do školy 3.1.2022)

11.1. Konzultace o prospěchu a chování žáků, od 16.30 hodin

Každé pondělí plošné testování žáků, od 7.40 hod ve třídě. Pokračují měsíčně dva domácí úkoly na serveru: www.umimeto.org a prezentace přečtených knih. Pokračuje a zároveň prosincem končí doučování – pro vybrané žáky vždy ve čtvrtek, cca 13.00 – 13.45 hod v naší třídě, (navíc ranní doučování, po dohodě) procvičování aktuálního učiva. Pokračují poslední – v toto pololetí – dva náslechy studentů OU – vždy sudé čtvrtky v hodinách matematiky, českého jazyka a vlastivědy. Nemocní žáci, posílejte vždy na konci týdne svou vyfocenou práci (pracovní sešity, sešity, knihu, nezapomínejte na umime.to) – buď přes teamsy (chat) nebo aplikaci whats app, event. emailem, děkuji.