Co nás čeká v lednu?

3.1. Nástup do školy

4.1. Třídní projekt Státní svátek 1.1. – Den obnovy samostatného českého státu

4.1. Ukončení 3. výzvy: 24 fotografií – zapojených žáků – děkuji za skvělé nápady a zaslání fotografií – a pouze 16 přečtených knih za skoro celý měsíc,  (Od 1.9. čteme průměrně za jeden měsíc 16 knih.)

11.1. ON-LINE konzultace s rodiči, 16.30 – 17.30 hod, prosím podpis v ŽK

17.1. Uzavření klasifikace za 1. pololetí, do této doby žáci vyplní podrobně hodnocení za 2. čtvrtletí v ŽK

31.1. Pololetní vysvědčení

4.2. Pololetní prázdniny

Každé pondělí plošné testování žáků, od 7.40 hod ve třídě, prvních 14 dní dvakrát týdně. Během prvních 14-i dnů prověření písemného dělení i se zkouškou, vzorů středního a ženského rodu a psaní koncovek, pololetní písemka z M, ČJ, Přírodověda – Ekosystém les, Vlastivěda – Mapy, Plány, dočítat a přinést k prezentaci nejméně druhou knihu, měsíčně dva úkoly na: www.umimematiku.cz a www.umimecesky.cz