Český den boje proti rakovině

ŽLUTÉ KYTIČKY vykvetou už ve středu 15. května!
Tisíce dobrovolníků oblečou žlutá trička a vyrazí do ulic nabízet kytičky s letošní růžovou stužkou. Ke každé kytičce dárce obdrží i letáček s informacemi letošního tematického zaměření: prevence rakoviny prsu, screeningové programy.

Letos se opět zapojila i naše základní škola. Takže v žlutých tričkách potkáte zástupce školního parlamentu o první a velké přestávce v respiriu budovy A i B. Poté bude možnost zakoupit žlutý kvítek měsíčku lékařského v prodejně Hrušce, v budově Unilabs (AeskuLab) a na ÚMOb Stará Bělá.

Liga proti rakovině ze sbírky financuje projekty, které cílí na prevenci nádorových onemocnění, zlepšení kvality života onkologických pacientů, na podporu onkologického výzkumu a přístrojového vybavení onkologických pracovišť. Více info o sbírce naleznete ZDE.

Liga proti rakovině předem děkuje všem dárcům!
Příspěvek za kytičku je libovolný, minimálně však 20,- kč.