Besídka s prvňáčky

Poslední dopoledne před vánočními prázdninami jsme strávili s našimi malými kamarády, pro které byl připraven bohatý program. Patřilo k němu např. hádání názvů pohádek podle obrázků, bowling, fotbal, nebo vánoční kvíz. Nakonec každý prvňáček vyrobil jednu papírovou baňku na náš vánoční stromeček a pak už mohlo přijít na řadu vzájemné předávání vánočních dárků. Doufáme, že si všichni vánoční program užili, a všem žákům, malým i těm starším, přejeme krásné a pohodové vánoční prázdniny.

Vítáme u nás prvňáčky.

Dárečků se pod stromečkem objevilo hodně.

Jak se jmenuje tato pohádka?

Všichni uhodli!

„Židličkové tančení“. Kdo vyhraje?

A je tu vánoční kvíz.

„Papírový“ bowling jste ještě určitě nehráli.

A na řadu přichází fotbal.

Tak ještě dozdobit stromeček…

… A mohou se rozdávat dárky.

Dva dárky ještě čekají na ty, kteří byli nemocní.