• Prosím žáky o zapsání hodnocení 3. čtvrtletí do ŽK. Následně doplním hodnocení učitele. (Samostatné třídní schůzky k čtvrtletnímu prospěchu nebudou, informace o prospěchu můžete průběžně sledovat v elektronické i papírové ŽK, poslala jsem Vám také pravidelný čtvrtletní arch.) V případě potřeby konzultace, volejte.
  • K Ozdravnému pobytu: Pokud jste v kufrech našli nějaké oblečení navíc, pošlete je, prosím, do školy. Zapomenuté kousky jsou k dispozici na vrátnici školy.
  • Potvrzení ohledně platby za ozdravný pobyt (pro pojišťovnu) bude škola vydávat až po vyúčtování veškerých výdajů paní Rušovou. Je možné, že se nějaká částka bude vracet, pak bude potvrzení vystaveno na skutečnou částku. Můžete do školy tedy poslat předvyplněný formulář bez částky, po vyúčtování Vám zpět rozešlu vydané potvrzení. Prosím v tomto ohledu ale o trpělivost.
  • Dne 27. 4. proběhne beseda v knihovně.
  • Dne 2. 5. nás čeká návštěva Divadla loutek – Ronja, dcera loupežníka. Vybírám 150,- Kč na žáka (60 Kč vstup, 90 Kč autobus). Pošlete, prosím, do pátku 29.4. V pondělí sraz v 7.35 hodin před školou.
  • Do konce května připomínám prezentaci tří knih dle vlastního výběru
  • Úkoly na www.umimeto.org končí měsícem květnem.