60. výročí naší školy

Ve čtvrtek a v pátek jsme slavili 60. výročí postavení naší školy. Ve čtvrtek jsme měli velice zajímavou besedu se starobělskou rodačkou a učitelkou paní Ladislavou Pepřicovou. Ta dětem vyprávěla, jaké to bylo kdysi, kdy se děti učily ve staré dřevěné škole poblíž nynější školní jídelny. Paní Pepřicové moc děkujeme za besedu.

Po losování desetiletí (80. léta minulého století) jsme výtvarně ztvárnili významné momenty tohoto období a známé pohádky z této doby. Žáci 9. B měli za úkol poznat, o co se jedná. Díky skvělým výtvarníkům z našich řad, to deváťáci samozřejmě poznali. Následovaly úkoly, které si deváťáci připravili pro nás. Všichni dostali za odměnu cukrovou vatu.

Páteční slavnostní odpoledne jsme završili sportovními disciplínami na školním hřišti.

Oslavy se vydařily.

1986 – Výbuch v jaderné elektrárně v Černobylu
1985 – Mistrovství světa v ledním hokeji, zlatá medaile pro naše hokejisty
1980 – Českoslovenští fotbalisté získali na mistrovství Evropy v Itálii bronzovou medaili