28. březen

Den učitelů – Den bez batohu – Den naruby

Dnes se nám sešly hned tři události.

Nejprve jsme se pobavili při příchodu do školy. V rámci Dne bez batohu jsme zjistili, v čem všem můžeme do školy přinést pomůcky a učebnice. Některé nápady byly až kuriózní. Video naší třídy zde. Někteří si dovezli nebo donesli učebnice v kočárku, jiní v nákupním vozíku, v pneumatice, v povlaku na polštář, v krabici, nářaďovém kufříku, v tatrovce, kufru, košíku na houby, v různých taškách, v přepravce na kočku (naštěstí bez kočky :-), atd. Bylo to opravdu zábavné pokoukání, ale myslím, že se rádi zítra vrátíme k batohům.

Po zahájení výuky jsme dnes také popřáli všem učitelům k jejich svátku a oslavili tak Den učitelů.

Další součástí byl Den naruby. Děti učily!! Žáci si pro své kamarády ve třídě (i pro učitele a asistenty) připravili program. Díky těmto aktivitám si děti vyzkoušely, jaké to je, když mají celou třídu provést nějakou aktivitou, hrou nebo úkolem. Musím říci, že byli perfektně připraveni! Dnešní den jsme si užili :-).