Výlet

V pondělí 5.6. a v úterý 6.6. byla naše třída na školním výletě. Předpověď počasí nebyla zrovna příznivá, ale věřili jsme, že to snad nějak vyjde a celé dva dny nám neproprší.

Do Rožnova pod Radhoštěm jsme přijeli s hodinovým zpožděním, ale pak už vše běželo podle plánu. Autobusem na Pustevny, stezka Valaška, oběd a cesta do kempu přes Radhošť. Po večeři jsme si ještě u táboráku opekli špekáčky a šlo se spát.

Druhý den jsme po snídani vyrazili směr Svět kamenů, kde si někteří žáci koupili suvenýry. Následovala návštěva Dřevěného městečka. Obědvali jsme na náměstí v Rožnově pod Radhoštěm. Posledním bodem programu byla návštěva firmy UNIPAR, která se zabývá výrobou svíček. A pak hurá na vlak a domů.

A co počasí? Kromě krátké přeháňky první den na Pustevnách jsme si mohli zazpívat: Sláva nazdar výletu, nezmokli jsme, už jsme tu.