Staobělské recepty – bábovky

Dne 2.5. 2023 proběhla na naší škole opět akce Sarobělské recepty – bábovky.
Maminky, babičky (možná i další rodinní příslušníci ) si dali opravdu záležet. Výsledkem byly bábovky nejen krásné na pohled, ale i velmi chutné. Za naší třídu se zúčastnili soutěže Tomík K., Martin, Matěj, Péťa, Vašík, Karolínka a Charlottka.
Všichni zúčastnění dostanou jako odměnu kuchařku s recepty všech bábovek.
Děkuji rodinným příslušníkům za podporu této soutěže. L.Kučerová

Součástí této akce byl také koncert ke Dni matek. Pěvecký sbor pod vedením p.uč. Gavlové předvedl vystoupení Ať žijí duchové. Zpívala v něm děvčata Karolínka Stuchlá a Adélka Staňková a své role se perfektně zhostil i Tomík Kudělka.
Závěr tohoto dne patřil rodičům, kteří mohli ochutnat všechny druhy bábovek, posedět a popovídat si.
Celá akce měla velký úspěch a podporu všech zúčastněných.