Školní ples a maškarní rej

Vážení rodiče, vážení pracovníci školy, milí žáci,

dovolte mi, abych Vás jménem Sdružení rodičů Ostrava-Stará Bělá pozvala v sobotu 16.února 2019 do Katolického domu ve Staré Bělé. Na děti zde bude od 10.00 hod čekat oblíbený klaun Hopsalín, který se postará o skvělou zábavu na maškarním plese. Děti se mohou těšit jak na Hopsalínovy netradiční hry a soutěže, tak na bohatou tombolu.

Večer od 20.00 hod bude Katolický dům vyhrazen dospělým a již tradičnímu školnímu plesu. K tanci i poslechu bude hrát  kapela Foxy Hunters, chybět nebude samozřejmě ani bohatá tombola.

Děti obdržely od svých třídních učitelů vstupenku, která ovšem není rezervací místa, takže Vás prosíme, abyste si místa k sezení zarezervovali u paní Jany Stehnové na tel. Čísle 599 424 101, nebo přímo na matrice ÚMOb Stará Bělá.

Na matrice u paní Stehnové si také můžete zakoupit  večeři, výběr ze dvou jídel v ceně 135, – Kč.

1) Gril mix se šťouchanými brambory (vepřový a kuřecí plátek)
2) Hovězí guláš s knedlíkem

Ráda bych připomněla, že oba plesy pořádané sdružením rodičů jsou plesy charitativní, celý výtěžek je věnován škole, peníze jsou pak postupně investovány podle potřeb školy. Proto prosím všechny ty, kteří mají možnost přispět nějakým darem do jedné z tombol, aby tak učinili a obrátili se na ředitelství školy. Předem mockrát děkujeme.

Žádám rodiče, kteří nemají o vstupenku zájem, aby ji vrátili třídní učitelce nejpozději do 18.ledna, abychom je mohli nabídnout dalším zájemcům.

Děkuji mockrát.

Těšíme se, že si najdete čas a na výše zmíněných akcích se budete dobře bavit.

Dana Matějová za Sdružení rodičů Ostrava – Stará Bělá