Projekt k 60. výročí školy

Začátkem září naše škola slavila 60. narozeniny a tento týden jsme si toto její výročí připomněli projektovými dny. Los nám přidělil 70. léta a my jsme včera místo klasické výuky zpracovávali informace o této době, zdobili učebnu a připravovali vystoupení pro jiné třídy. Dnes jsme náš program odprezentovali, navštívili partnerské třídy a dozvěděli se spoustu informací.

Velmi chválím všechny své žáky za dokonalou domácí přípravu, nápady, aktivitu při výzdobě učebny a plné nasazení při samotné prezentaci programu. Myslím, že vystoupení se nám povedlo, divákům se líbilo.

Ceníme si také toho, že naše babičky, maminky i paní asistentka nám zapůjčily dobové oblečení, fotografie, knihy, učebnice, sešity, časopisy, alba se známkami,…. Vše nám pomohlo dokreslit tu pravou atmosféru. Děkujeme!