Pomůcky, sešity pro 6.A

M– sešit 460, 560, tužka č. 3, pravítko s ryskou, pravítko dlouhé 30 cm, úhloměr, kružítko, guma, strouhátko, brusný papír na úpravu tuhy kružítka, Aj– 3x malý linkovaný seš., Čj– 3x velký linkovaný 464 nebo 444 + 1 malý linkovaný, Vz– 1 linkovaný 544, – 1 malý linkovaný, F– 1 malý čtverečkovaný, Hv– 1 malý linkovaný, D– 1 velký linkovaný, Ov– 1 malý linkovaný, Tv– úbor podle počasí, do tělocvičny obuv se světlou podrážkou, Vv– pastelky, temperové + vodové barvy, štětce různých tlouštěk, kelímek, ubrus na stůl, tenký černý fix, tužka ( měkká), guma, lepidlo, nůžky, barevné papíry, zástěru, nebo větší triko, (výkresy prozatím mám v zásobě z minulých let)

Vyučující striktně nelpí na rozměrech sešitů- vše po domluvě.

Informace o pracovních sešitech se děti doví během výuky ( čj, aj, z).

Sumárně se cca jedná o : 4 velké linkované, 8 malých linkovaných, 1 velký nelinkovaný, 1 malý nelinkovaný, 1 malý čtverečkovaný sešit.

Sešity můžete zakoupit do zásoby ( nekazí se 🙂 ) a děti je mohou používat i v následujících letech ( pokud budou v přijatelném stavu :-)) .