Den bez batohů a Den naruby

28.3. Den učitelů – zástupci školního parlamentu si připravili pro každého učitele kytičku a malé překvapení. Děkujeme dětem a p.uč. Hajchelové za tuto malou pozornost. Moc potěšila.

Den bez batohů – děti si přinesly do školy všechny pomůcky a učebnice ve velmi originálních obalech.
Viděli jsme tak nákupní košíky, kufříky, kufry na nářadí a třeba i obal na loveckou pušku. Děti byly velmi kreativní a jejich nápady byly úžasné.

Den naruby – dnešní den jsme pojali opravdu naruby. Žáci se vystřídali v roli učitele a zkusili si, jak těžké je se postavit před třídu a vysvětlit nějaké úkoly. V hodině českého jazyka si připravili pracovní list chlapci Tomík Kudělka a Matěj Ševčík. Matematiku si připravili Kuba Terelmeš a Ondra Hlobil. Pěkný pracovní list i se slovní úlohou zadala Emma Staňková. Hodinu Tv vedla děvčata Bára Chrenová a Sára Olšovská. Druhou část Tv si připravili chlapci Jindra Kuchař a Max Bártek. A protože bylo vše naruby, hráli jsme vybíjenou měkkým míčem a vyhrálo družstvo, které mělo více vybitých hráčů.
Dnešní den jsme si opravdu užili a žáci byli odměněni malou sladkostí.