Český den proti rakovině

ŽLUTÉ KYTIČKY vykvetou už ve středu 10. května!
Tisíce dobrovolníků oblečou žlutá trička a vyrazí do ulic nabízet kytičky s letošní světlemodrou stužkou. Ke každé kytičce dárce obdrží i letáček s informacemi, jak snížit riziko nádorového onemocnění plic.

Letos se zapojila i naše základní škola. Takže v žlutých tričkách potkáte zástupce školního parlamentu o první a velké přestávce v respiriu budovy A i B. Poté bude možnost zakoupit žlutý kvítek měsíčku lékařského v prodejně Hrušce, v budově OCTAGON a na ÚMOb Stará Bělá.

Liga proti rakovině ze sbírky financuje projekty, které cílí na prevenci nádorových onemocnění, zlepšení kvality života onkologických pacientů, na podporu onkologického výzkumu a přístrojového vybavení onkologických pracovišť. Více info o sbírce naleznete ZDE.

Liga proti rakovině předem děkuje všem dárcům!
Příspěvek za kytičku je libovolný, minimálně však 20,- kč.