Kurz bruslení s Buď Inline

V minulém týdnu se žáci prvního stupně zúčastnili kurzu Inline bruslení. Díky velmi příznivému počasí se celý kurz konal v Inline parku na Feroně, kde měli žáci perfektní podmínky pro zdokonalení svých bruslařských schopností. První den vyli studenti rozřazeni do tří skupin, podle výkonnosti. V těchto skupinách dále pokračovali po zbytek týdne. Skupina začínajících bruslařů se učila naprosté základy, nicméně koncem týdne již konkurovali i vyšším skupinám. Pokročilejší bruslaři se zaměřili na pilování techniky a samozřejmě i na rozšiřování svých dovedností. Někteří si své síly dokonce poměřili na poměrně náročném pump tracku. Celý kurz byl završen krátkou překážkovou dráhou, kde byli vyhlášeni nejrychlejší bruslaři každé kategorie.

Rád bych moc poděkoval všem zúčastněným, jak z řad našich studentů, tak instruktorům z Buď Inline, kteří odvedli skvělou práci

Jan Sobek a Eva Stuchlá