Výuka od 30. 11. 2020

Od pondělí 30. listopadu se u tříd 6. – 8. ročníků základních škol začne po týdnech střídat prezenční a distanční výuka. Žáci 6.B nastupují na prezenční výuku hned v pondělí 30. listopadu. Rozvrh hodin zůstává stejný jako u distanční výuky, jen při výuce ve škole mají žáci v pondělí navíc pátou vyučovací hodinu (výchovu ke zdraví).

Po: M, Př, Č, Z, Vz – jen prezenčně      oběd v 12.45

Út: Ov, M, F, A                                          oběd v 11.40

St: Z, Č, A, ICT                                          oběd v 11.30

Čt: Č, M, A, F                                             oběd v 11.20

Pá: Př, Č, M, D                                           oběd v 11.30

Všechny další podrobné informace jsem opět zaslala emailem.

Těším se v pondělí na setkání.

Daniela Vašíčková