Hurá, na prázdniny !

Vážení rodičové, děkuji Vám za spolupráci, péči, trpělivost a pomoc svým dětem během celého školního roku. Přeji Vám krásné léto, dovolenou plnou odpočinku i zážitků.

Milí žáci, užijte si léto plnými doušky. Mějte krásné prázdniny! Veďte si Prázdninový deník a přečtěte aspoň jednu knihu. 🙂

Žáci, kteří si nemohou vyzvednout vysvědčení poslední školní den 30. 6. 2022 si budou moci pro toto vysvědčení přijít v době 1. 7. – 15. 7. a 25. 8. – 31. 8. v pracovní dny v době od 8:00 do 12:00 k paní hospodářce školy. Prosím zvoňte na zadní dveře od hřiště (parkoviště) školy (na vrátnici školy není v době prázdnin nikdo přítomen). Pokud budete potřebovat cokoli vyřídit se školou, volejte na tel. číslo 596 769 175 v tutéž dobu.

Na závěr přikládám seznam doporučených pomůcek do 5.ročníku.