Nové aktuality, částečný návrat

Ve středu 18. 11. 2020 nastupují zpět do školy žáci 1. a 2. tříd. Všichni budou mít povinně roušky po celou dobu výuky a pobytu ve škole, zajištěno časté větrání tříd. Prosíme rodiče, aby měli žáci dvě roušky, jednu na ústech při vstupu do školy a po celou dobu výuky, druhou v sáčku v aktovce.

Příchod žáků do školy od 7.20 hodin až 7.55 hodin, úvodní přeměření teploty, dezinfekce rukou, umožněn vstup do školy.

Výuka:

1. třída dle rozvrhu 8.00 – 11.40 hodin, pak bud´ nástup do družiny nebo ind. odchod žáků po výuce

2. třída dle rozvrhu 8.00 – 11.40, určité dny dle rozvrhu do 12.35 hodin, pak nástup do družiny nebo ind. odchod žáků po výuce

Nebude zatím vyučován předmět hudební výchovy a tělesné výchovy (plavání), hodiny budou nahrazeny jinou potřebnou činností nebo pobytem na čerstvém vzduchu dle uvážení učitele. Prosíme, aby byli žáci vhodně, teple oblečeni dle počasí  i na případný pobyt venku, děkujeme.

Žáky, kteří nastoupí do družiny, si můžete vyzvednout až po obědě ve škole od 13.30 hodin, zazvoňte si na příslušné oddělení školní družiny Vašeho dítěte. 

Provoz školní družiny 6.30 – 7.40 hodin, po výuce 11.40 – 17.00 hodin

Žáci budou mít přihlášeny obědy, pokud si potřebujete odhlásit třeba z důvodu nemoci nebo jiných, prosím odhlaste si na svém účtu dítěte. Zdvořile všechny prosíme, do školy přijímáme jen zdravé žáky. Děkujeme

vedení školy