Barevný týden – fialový pátek

Tak a jsme v cíli! Naše týdenní řádění končí fialovou barvou. I dnes jsme dokázali uhájit 100% požadované fialové! Sice jsme nedosáhli na absolutní vítězství, ale přesto jsme si tento týden báječně užili! Malinko nás to zase stmelilo, na některé momenty budeme moc rádi vzpomínat. K tomu, aby byl zážitek dokonalý, přispěli také někteří žáci se svými rodiči! Mnozí žáci přinesli vícero kusů oblečení v dané barvě, aby podpořili ty, kteří doma požadovanou barvu neměli. Terezka Tichá si s maminkou pro nás připravila šampaňské a barevné makronky na oslavu parádního ukončení barevného týdne. Mikuláš Ciesar sám pro děti upekl muffinky ve tvaru srdce! (Ten recept musím mít!😉) A celý týden nás také neochvějně podporovali zaměstnanci Akordu a Pokladu! Díky mamince Ondry Strakoše, která přesvědčila své kolegy k této „legraci“, jsme mohli naši radost sdílet i mimo školu. Moc všem děkujeme! Dnešní video zde.