Anglické lyceum

Rádi bychom nabídli deváťákům možnost studia na anglickém lyceu vzniklém v roce 2020, které by mohlo být velmi atraktivní alternativou ke státním i soukromým gymnáziím. Forma a způsob studia na anglickém lyceu by mohla řadu žáků zaujmout. Nabízíme mj. výuku přímo na Přírodovědecké fakultě Ostravské univerzity. Jazyky u nás učí rodilí mluvčí. Z nedávné ankety mezi rodiči a žáky vyplynulo, že nejvíce oceňují, jak se pedagogové zajímají o jejich názory a vytvářejí přátelské, tvůrčí prostředí.

Přestože jsme soukromá škola, není třeba se obávat výše školného. Pro děti vyhovující našim požadavkům nabízíme možnost dotovaného studia po celou dobu až do maturity.

Lyceum vzniklo roku 2020 a zde jsou články a reportáže, které o nás byly zatím zveřejněny:

reportáž televize Polar z otevření prvního ročníku za účasti prorektora Ostravské univerzity

představení školy natočené městským obvodem Ostrava-Poruba

článek o lyceu v Moravskoslezském deníku

Další informace o lyceu naleznete: www.montylyceum.cz

17.1. a 7.2. pořádáme dny otevřených dveří – více informací zde

Žáky by mohl zaujmout také  Instagram: #schoolmonty a Tiktok @montyskola