ADAPTAČNÍ POBYT

• Termín: 7. a 8. září 2023
  • Program:
  • adaptační aktivity a hry zaměřené na spolupráci v kolektivu pod vedením instruktorů sdružení Pavučina (ve čtvrtek v prostorách hotelu, v pátek venku, i za zhoršeného počasí)
  • večerní program pod vedením třídních učitelů, výchovného poradce a metodika prevence
  • Ubytování a stravování:

Hotel KAM v Malenovicích, plná penze (začínáme ve čtvrtek obědem, končíme v pátek obědem

a odpolední svačinkou).

• Doprava:
  • na místo pobytu autobusem. Sraz ve čtvrtek 7. 9.  v 7: 20 hodin u parkoviště před školou, ulice Junácká. Prosíme rodiče, aby nezůstávali s auty na parkovišti, potřebujeme místo pro autobus.
  • zpět přijedeme v pátek kolem 18 : 00 hodin
  • Vybavení:

oblečení do chaty, pyžamo, přezůvky, oblečení pro pobyt venku i do chladného a deštivého počasí, nepromokavou obuv, pláštěnku, náhradní spodní prádlo a ponožky, hygienické potřeby, ručník, psací potřeby, pastelky, šátek na zavázání očí, láhev na pití. Kartičku pojišťovny. Vše zabalit do batohu nebo cestovní tašky.

• Odhlásit obědy ve školní jídelně.
  • Přibalit slušné a kamarádské chování. J
  • Žáci musí dodržovat školní řád a řád hotelu, dodržovat zásady bezpečného a slušného chování: poučeni ve škole.

Program na čtvrtek 7. 9. 2023

Příjezd na hotel                             8 : 20

Ubytování                                      8 : 30

Dopolední aktivity                        9 : 00 – 12 : 30               (10 min. přestávka)